“Želimo da se nadmećemo, imaćemo svoje adute”

Rukometaše Lovćena već sjutra očekuje novi izazov u EHF Evropskoj ligi. Šampion Crne Gore gostovaće švajcarskom predstavniku, Kadetenu od 18 časova i 45 minuta.

Prošlog utorka Švajcarci su poslije velike borbe nadigrali Lovćen u Bemaks areni, 29:26.

Šef struke Cetinjana, Pero Milošević, svjestan je da Kadeten nije ista ekipa na strani i kod kuće.

Kadeten nije ista ekipa na strani i kod kuće. Nemaju još poraz u švajcarskom prvenstvu, znamo kvalitet koji imaju i prava je šteta što nismo osvojili bod na našem terenu. Bod koji smo zaslužili, a da tako ne bude uticalo je nekoliko sudijskih odluka i nedostajala je još neka odbrana naših golmana, iako je Filip Borozan u prvom poluvremenu bio odličan

Lovćen želi da se nadmeće u Šafhauzenu i Milošević smatra da itekako ima svoje adute.

Želimo da se nadmećemo i da damo sve od sebe. Imamo i mi adute i uzdamo se u našu borbenost. Otežavajuća okolnost će biti izostanak Šćekića koji ima problema sa prehladom, nemamo ni Lakićevića i Lekića koji bi nam bio značajan u fazi odbrane, dok Madžovski daje sve od sebe na treninzima i sa polomljenim prstom. Da mi damo sve od sebe, pa ćemo da vidimo za koji će to rezultat biti dovoljno“, zaključio je trener Lovćena.

Na polovini grupne faze Lovćen ima sva tri poraza dok je Kadeten upisao dva trijumfa i poraz.