Poraz Budućnosti za brigu

Rukometašice Budućnosti poražene su u prvom kolu grupne faze Lige šampiona od njemačkog Bitighajma 27:22.

Plave su odlično otvorile meč i nakon 20 minuta vodile su 8:4, ali je finiš prvog poluvremena pripao njemačkom predstavniku koji je serijom 6:1, došao do preokreta i vođstva od 1 razlike.

U nastavku meča bolja igra Bitighajma, a izabranice Bojane Popović nisu imale rešenja za Karolina KudlačGlok koja je odigrala odličan meč.

U nastavku meča nisu mogle da pariraju podgoričke djevojke, i do kraja meča uspjele su samo da za nijansu ublaže poraz.

Kada su najefikasnije igračice u pitanju, kod Budućnosti se istakla Milena Raičević sa pet pogodaka, dok je u pobjedničke ekipe pored sjajne Kudlač Glok sa sedam golova, pet je upisala Doroteja Faluvegi.