Crnogorski vaterpolo reprezentativci Dušan Banićević i Vlado Popadić od naredne sezone stanovaće na novim adresama.
Banićević je već završio sve sa Panatinaikosom. Hercegnovljanin je nakon osvojene titule šampiona Hrvatske napustio splitski Jadran, tako da neće sarađivati sa Dušanom Matkovićem.
Prethodno je nastupao za Jadran m:tel, Sabadelj i Špandau.
Ostao je PAO u ljetnjem prelaznom roku bez srpskog reprezentativca Viktora Rašovića, ali je zelene boje obukao doskorašnji član Novog Beograda, reprezentativac Grčke, Dimitrios Skubakis
Panata će naredne sezone nastupati u Evro kupu.
Još jedan Hercegnovljanin, Vlado Popadić karijeru će nastaviti u italijanskom vicešampionu, Breši.
Popadić dolazi iz Strazbura, koji je nedavno napustio bivši kapiten Crne Gore, Marko Petković i prešao u Crvenu zvezdu. Tim je napustio i Loris Kanovas, koji je pojačao Marsej, našeg trenera Miloša Šćepanovića.
Brešu, redovnog učesnika Lige šampiona napustili su Franćesko Fralja (otišao u Trst) i Maks Irving, koji je pojačao italijanskog prvaka i osvajača Evro kupa, Pro Reko.