Vaterpolisti Jadran m:tel-a upisali su trijumf nad Budvom (12:21) u Prvenstvu Crne Gore.
Pitanje pobjednika bilo je riješeno već do poluvremena. Ipak, domaćin je otvorio meč bolje nego što se očekivalo. Nakon uvodnih osam minuta četa Miloša Popovića je vodila sa 3:1, a to je poslalo poruku gostima da se moraju uozbiljiti u nastavku. A tako je i bilo.
Izabranici Vladimira Gojkovića su potom u drugoj četvrtini postigli čak sedam golova dok su dozvolili suparniku samo jedan, odvojili se na plus četiri (4:8) i bez problema su održali, a potom i povećali tu prednost do kraja meča.
Najefikasniji u redovima pobjedničkog sastava bio je Srđan Janović sa pet pogodaka, a Danil Merkulov je režirao jedan manje. Po dva puta put do mreže pronašli su Dmitri Holod, Fran Valera i Strahinja Gojković, a u listu strijelava upisali su se i Danilo Stupar, Jovan Vujović, Đorđe Lazić, Matija Sladović, Vasilije Radović i Stefan Vraneš.
Na drugoj strani istakao se Nenad Dragović sa četiri gola dok je jedan manje postigao Marko Milić. Po dva puta mrežu su zatresli Nebojša Vušković i Luka Savić dok je Matija Franeta upisao jedan pogodak.