2. CFL / 30. KOLO

Bokelj bez problema u Danilovgradu, Vukčević u seriji pogodaka

Fudbaleri Bokelja ostvarili su i četvrtu pobjedu nad Iskrom u ovoj sezoni 2. CFL. U okviru 30. kola Druge lige izabranici Slobodana Draškovića slavili su u Danilovgradu sa 2:0.

Ovo je peta uzastopna pobjeda lidera drugoligaškog karavana čime su ostavili distancu u odnosu na drugoplasirani Otrant na dva boda.

Lako i brzo su Kotorani slomili otpor domaćih. U četvrtom minutu sam na nekih 17 metara od gola ostao je Eiki Mori. Raspalio je Japanac i uz nešto lošiju intervenciju golmana Danilovgrađana, Danila Radoševića, pogodio za 1:0.

U smiraj prvog poluvremena sve dileme bile su riješene. Vladan Kordić je proigrao Petra Vukčevića koji je izašao sam pred Radoševića i rutinski pogodio. Ofanzivac Bokelja novim pogotkom potvrdio je odličnu formu u kojoj se nalazi s obzirom da je tresao protivničke mreže na posljednja četiri meča.

Nakon samo četiri minuta igre Vladan Kordić je dobio drugi žuti i ujedno crveni karton čime je Bokelj ostao sa igračem manje, ali nije to predstavljalo problem Kotoranima koji su rutinski sačuvali prednost do kraja.

Igalo – Kom 2:0