2. CFL / 33. KOLO

Kotorani ponovo na pobjedničkom putu

Fudbaleri Bokelja prekinuli su niz od dva uzastopna poraza zbog kojeg su i izgubili lidersku poziciju 2. CFL.

Kotorani su bili sigurni na gostovanju Beranama u 33. rundi Druge lige – 2:1. Prva je ovo pobjeda tima Slobodana Draškovića još od 20. aprila.

Kotorani su poveli u 37. minutu. Minut ranije u kaznenom prostoru Berana oboren je Eiki Mori, a strijelac sa penala bio je kapiten Bokelja, Lazar Pajović.

Samo pet minuta igre u drugom poluvremenu bilo je potrebno domaćinima da uzvrate. Viktor Kuč je pogodio i probudio nadu Berancima da mogu da budu treći uzastopni tim koji će savladati Bokelj.

Ipak, mir pred veliki derbi sa Otrantom koji se igra u sljedećem kolu Kotoranima je donio Fatih Muković. Pajović je centrirao, a Muković je pogodio glavom između dva defanzivca domaćih.

U posljednjem meču dana na DG Areni Podgorica i Iskra su odigrale neriješeno – 0:0.

Otrant – Kom 3:0