2. CFL / 33. KOLO

Otrant nije dozvolio Komu ono što Bokelj jeste

Od 16 časova i 30 minuta odigrane su tri utakmice 33. kola Druge fudbalske lige Crne Gore.

Otrant u Ulcinju nije dozvolio Komu da uradi ono što je nedavno uradio Bokelju u Kotoru kada ih je pobijedio golom Vladimira Perišića u posljednjem minutu (1:0). Tim Dejana Vukićevića demonstrirao je silu protiv Zlatičana i savladao ih sa 3:0.

Poveli su već i u osmom minutu domaćini. Poslije centaršuta iz slobodnog udarca u petercu gostiju najbolje se u gužvi snašao Marko Burzanović i pogodio za vođstvo.

Već u 24. minutu bilo je 2:0. Halil Muharemović je centrirao, a glavom je pogodio Anđelo Rudović. Konačan rezultat u 41. minutu postavio je Mladen Marstijepović na asistenciju Endrita Sefe.

Na Trešnjici Internacional je ugostio Lovćen, a meč je završio rezultatom 1:1. Oba gola viđena su u razmaku od nekoliko sekundi.

Cetinjani su poveli u 48. minutu. Danilo Bracanović je pogodio je direktno iz kornera. Lopta upućena iz ugla nije dodirnula nikoga, a golman nominalnog domaćina, Milovan Vujisić, ostao je ukopan u mjestu.

Međutim, samo par sekundi kasnije pogodio je Rjo Omori i izjednačio na 1:1.

U posljednjem meču koji je krenuo u ovom terminu Grbalj je u Radanovićima ugostio Igalo u primorskom derbiju. Domaćini su slavili golom rezerviste Andrije Vukoje na asistenciju Vasilija Čavora u 52. minutu.

Otrant – Kom 3:0