Evrogol Počeka za remi u derbiju Druge lige, prvijenac Iskre

Kom i Bokelj su podijelili bodove u predgrađu Podgorice 1:1 (0:0), tako da je nakon 4. kola Igalo novi lider drugoligaškog karavana.

Zlatičani su bili bolji rival većim dijelom utakmice. U prvom poluvremenu je stopostotnu šansu propustio Petar Vukčević. Ofanzivac domaćih se našao oči u oči sa Stefanom Spasojevićem i šutirao je pored stative.

Terensku incijativu ekipa Dejana Rabrenovića krunisala je u 58. minutu. Marko Kažić je izborio jedanaesterac, a Vladimir Perišić bio siguran sa bijele tačke.

Samo dva minuta kasnije Komu je olakšan posao, pošto je drugi žuti karton zaradio Nebojša Obradović. Fudbaleri sa Zlatice su propustili nekoliko prilika da udvostruče prednost, kazna je stigla u 80. minutu kada je evrogol postigao Igor Poček.

Omaleni napadač je u prošlom kolu lobom “načeo” Iskru, a večeras je iskosa sa ivice šesnaesterca “ubio pauka” u suprotnom uglu gola i donio bod Kotoranima.

Pomenuta Iskra je upisala prvu pobjedu u sezoni, protiv Berana 1:0 (1:0).

Jedini gol na meču postigao je Ivan Ivanović u 33. minutu, kada je na drugoj stativi sačekao poprečni pas sa desne strane.