Grbalj održao čas fudbala Beranama, Podgorica slavila u Igalu

Nastavljeno je drugo kolo Druge fudbalske lige.

Grbalj je do prve pobjede u sezoni došao na dominantan način. U Radanovićima je savladano Berane – 4:1.

Sve golove vidjeli smo u prvom poluvremenu. Već u šestom minutu poslije centaršuta Pavićevića mrežu gostiju zatresao je Čavor.

Beranci su iz prve prave akcije izjednačili. Igrao se 32. minut, a kapiten Vulević je poravnao rezultat na 1:1.

Međutim, od tog momenta fudbalski uragan je udario Berance. Samo pet minuta nakon izjednačujućeg pogotka već je bilo 2:1 za Grbalj. Vujović je spojio sa golom Milića koji je rutinski savladao Bjelicu.

Na 3:1 u 40. minutu povećao je Radenović nakon centaršuta Đukanovića iz slobodnog udarca.

Nije se ekipa iz Radanovića tu zaustavila. Do poluvremena je već bilo 4:1. Stojanović je odličnim dodavanjem proigrao Pavićevića koji donosi veliko vođstvo.

Domaći su rutinski priveli meč kraju u drugom poluvremenu. Za Grbalj je ovo prva pobjeda nad Beranama još od 17. avgusta prošle godine.

Drugi meč u terminu od 17 časova i 30 minuta odigrali su Igalo i Podgorica na stadionu Solila. Podgoričani su slavili rezultatom 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Japanac Ueda u 80. minutu.

Podsjećamo juče je Otrant u Podgorici savladao Internacional (2:1), a danas od 19 časova počele su i posljednje dvije utakmice ovog kola, Iskra – Kom i Lovćen – Bokelj.