MIRKO MARIĆ POSLIJE GRČKE

“Grčka je imala prividnu incijativu, ali je rezultat realan”

Fudbalerke Crne Gore juče su osvojile važan bod na gostovanju Grčkoj na Kritu u okviru trećeg kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo sljedeće godine – 2:2.

Ovim remijem naš tim je ostao prvi na tabeli grupe C3 sa identičnim brojem bodova kao i jučerašnji rival (7), ali i boljom gol razlikom od Grkinja.

Selektor Mirko Marić nakon meča istakao je da je tim malo pao fizički u drugom dijelu, ali da je uspio da održi aktivan rezultat i na kraju zasluženo stigne do remija.

Odigrali smo dobro prvo poluvrijeme, imali i to vođstvo. U nastavku smo fizički pali, ali smo držali aktivan rezultat do samog kraja. Tada smo i uspjeli da izjednačimo. Grčka je imala prividnu inicijativu, ali smatram da je rezultat realan“, rekao je Marić poslije meča.