Inter rutinski sa Lećeom, Krstović igrao

Fudbaleri Intera bez ikakvih problema savladali su Leće u 17. kolu italijanske Serije A, 2:0.

U samom finišu prvog poluvremena Nerazuri su došli do vođstva. Oštro je izveo slobodan udarac Hakan Čalhanoglu, a na pravom mjestu glavom bio je Jan Bisek za vođstvo Intera.

Crnogorski reprezentativac, Nikola Krstović, na teren je kročio u 73. minutu, a samo pet minuta kasnije njegov tim primio je drugi gol. Fenomenalnu asistenciju petom Marka Arnautovića iskoristio je Niko Barela.

Leće je na kraju meč završio i sa igračem manje s obzirom da je Lamek Banda u 84. minutu “pocrvenio” zbog oštrih prigovora sudiji koji se u Italiji više ne trpe.

Prethodno danas fudbaleri Bolonje savladali su Atalantu pogotkom Luisa Fergusona u 86. minutu i tako zadržali četvrto mjesto na tabeli i nastavili da sanjaju svoje snove o Ligi šampiona.

Frozinone – Juventus 1:2