Krstovićev Leće remizirao sa fenjerašem

Kriza Lećea se nastavlja. Tim sa Via del marea remizirao je sa Veronom u meču 13. kola italijanske Serije A 2:2.

Ovo je deveti meč zaredom u kojem Leće ne zna za trijumf, dok je domaćinu ovaj remi donio veliki bod, nakon šest uzastopnih mečeva na kojima su poraženi.

Goleadu su započeli gosti kada je Remi Odin raspalio sa lijeve strane u poslao loptu u nebranjeni dio mreže za vođstvo.

Ipak, na poluvrijeme se otišlo sa egalom, jer je četiri minuta prije sudijskog zvižudka Siril Engonge pogodio za izjednačenje.

Drugo poluvrijeme – ista slika. Leće je djelovao stabilno, a to im se isplatilo u 69. minutu kada je ponovo vođstvo donio Joan Gonzalez. Činilo se u tim trenucim da bi gosti sa mora mogli i do trećeg gola, ali drugačije je mislio Milan Đurić,.

Zaspala je odbrana Lećea, a dobar centaršut iskoristio je kapiten Verone i glavom loptu smjestio u mrežu. Do kraja meča domaćin je napadao, bio bolji rival ali nije bilo dovoljno snage za potpuni preokret.

Naš reprezentativac Nikola Krstović igru je napustio u 65. minutu kada ga je zamijenio Roberto Pikoli.

Kaljari – Monca 1:1