BARAŽ ZA POPUNU 1.CFL

Krupan korak Ulcinjana ka eliti

Fudbaleri Otrant-Olimpika savladali su Mladost Lob.bet 1:0 u prvom duelu baraža za popunu Prve crnogorske fudbalske lige.

Pobjedonosni pogodak za Ulcinjane postigao je Ajumu Nišimura u 75. minutu.

Od starta meča domaćin je nametnuo svoj tempo, a najviše je prijetio preko uvijek raspoloženih Anđela Rudovića i Halila Muharemovića.

Mogao je Otrant i ranije do gola, i to u 32. minutu kada je po desnoj strani probio Hiroki Harada, dodao do Kristijana Škrelje, ali je njegov udarac odlično odbranio golman Mladosti Suad Ličina.

Drugo poluvrijeme i jedni i drugi krenuli su sa dozom opreza, i nisu previše srljali ka golu protivnika. Međutim, sve ono što su gradili tokom prvog poluvremena, došlo je na naplatu na 15 minuta prije kraja kada je mrežu Mladosti zatresao Nišimura za veliku radost domaćina.

Ofanzivnije je krenuo gost nakon primljenog gola, ali disciplinovano je do kraja meča odigrala ekipa Dejana Vukićevića i tako napravila zalihu pred revanš meč koji je na programu 3.juna na DG areni.

Otrant Olimpik – Mladost Lob.bet 1:0