Nedović rastužio svoje, Kom prekinuo seriju

Fudbaleri Iskre su pobijedili Grbalj 3:2 (1:2) u Danilovgradu, dok se mreže nisu tresle u duelu Koma i Internacionala u mečevima Druge lige igranim u 19 časova.

Na stadionu “Braće Velašević” prvi su poveli domaći u 12. minutu. Ivan Ivanović je probio po lijevom boku, asistirao Milošu Kaleziću a ovaj sa penaltika pogodio mrežu.

Poravnao je Jovan Vujović u 33. minutu, tako što je sa 15 metara “probio” golmana Danilovgrađana, Vojislava Radusinovića i “ubio” pauka u gornjem desnom uglu.

Osam minuta kasnije Radusinović je loše “boksovao” loptu, Bojan Pavićević je bio tamo gdje treba i upakovao je u mrežu.

Na startu drugog poluvremena su gosti imali par prilika da razriješe sve dileme, ali nisu uspjeli.

Kazna je stigla u 54. minutu kada je iz jedanaesterca pogodio Ognjen Rolović (2:2).

Ekipa iz Radanovića je nakon toga krenula na sve ili ništa, pogodili su Trikolori i stativu, a upornost im se isplatila u 86. minutu, kada je Vasilije Čavor iskoristio indolentnost defanzivaca Iskre da ekipi Aleksandra Nedovića donese sva tri boda u duelu sa njegovim bivšim timom.

Pogodaka nije bilo u duelu gradskih rivala iako su i Kom i Internacional imali nekoliko prilika za postizanje gola. Zlatičanima za utjehu može da bude što su prekinuli niz od tri meča bez pobjede.

Berane – Otrant 0:2 (0:1)