DRUGA LIGA / 32. KOLO

Novi kiks Bokelja, dva penala za četiri minuta na Starom aerodromu

Fudbaleri Bokelja su u dva meča prosuli sve što su gradili praktično cijele sezone. Kotorani su nakon poraza od Koma u prošloj rundi, doživjeli poraz i na gostovanju Igalu u 32. kolu Druge lige – 0:1.

Ukoliko lider Otrant slavi na gostovanju Iskri može pobjeći četiri koraka ekipi Slobodana Draškovića.

Presudio je u komšijskom derbiju pogodak Siniše Stanisavića u 24. minutu. Napadač Igala je pobjegao štoperima Kotorana i bez oklijevanja jednu dugu loptu poslao u mrežu za, ispostaviće se, četvrtu vezanu pobjedu svog tima.

Internacional je zadržao sanse da ostane u drugoligaškom društvu pobjedom na gostovanju Grblju – 2:1.

Gosti su poveli u 20. minutu, pogotkom Lazara Rakočevića sa bijele tačke, nakon što je Milan Damjanović u svom kaznenom prostoru oborio Đorđa Mujovića.

U 42. minutu je Sava Milić opalio sa distance, lopta je zakačila Zariju Kumburovića, promijenila smjer i završila u mreži za 1:1.

Zlata vrijedne bodove Podgoričanima donio je Danilo Vukanić udarcem sa 12 metara u 51. minutu.

Lovćen i Podgorica su remizirali (1:1) na terenu kampa Fudbalskog saveza Crne Gore na Starom aerodromu.

Interesantno da je sudija Martin Minić dosudio dva jedanesterca u razmaku od samo četiri minuta.

Prvo je u 49. minutu iskusni Benjamin Kacić doveo Cetinjane u vođstvo sa bijele tačke, da bi u 53. minutu na drugoj strani sa kreča pogodio Balša Mrvaljević.