Otrant perfektan i nakon drugog kola, Ulcinjani odnijeli čitav plijen iz Podgorice

Internacional i Otrant odigrali su prvi meč drugog kola 2. CFL. Slavili su gosti iz Ulcinja rezultatom 2:1.

Momci Dejana Vukićevića do vođstva su došli u 12. minutu. Miloš Radulović je u kaznenom prostoru svog tima povukao Anđela Rudovića, a sudija Bjelica je bez razmišljanja pokazao na bijelu tačku.

Penal je sigurno realizovao Marko Burzanović.

Rezultatom 1:0 u korist Ulcinjana otišlo se na poluvrijeme.

Trenutak kada Burzanović postiže pogodak (Foto: Lob Sport)

Fudbaleri Internacionala imali su inicijativu na početku drugog poluvremena, ali u 61. minutu uslijedio je hladan tuš za domaće.

Poslije dobre kontre rezervista Otranta, Ajumu Nišimura, smjestio je loptu u mrežu Radoševića.

Domaćin je uspio da ublaži poraz u 88. minutu. Nakon centaršuta odlično je reagovao Lazar Rakočević i zakucao loptu u mrežu gostiju iz Ulcinja.

Ušlo se u dramatičnu završnicu u kojoj je Internacional imao nekoliko prilika da dođe do potpunog poravnanja, ali je golman Agović sačuvao pobjedu svom timu.

U trećem kolu Internacional gostuje Podgorici dok će Otrant dočekati Grbalj.

Ostatak utakmica drugog kola 2. CFL igraće se sjutra.

Od 17 časova i 30 minuta Grbalj će dočekati Berane dok će Igalo ugostiti Podgoricu.

Preostale dvije utakmice na programu su od 19 časova, a sastaće Iskra i Kom odnosno Lovćen i Bokelj.