2. CFL

Pepić čuva prvo mjesto Bokelju

Fudbaleri Bokelja savladali su kod kuće poslednjeplasiranu ekipu Berana 3:1 nakon preokreta u 24. kolu Druge lige Crne Gore.

Gosti su poveli golom Vuka Vulevića već u 7. minutu kada je dobro naletio na ubačenu loptu u peterac.

Nakon primljenog gola, krenula je opsada gostujućeg gola. Šanse su se ređale, a ona za izjednačujući gol došla je dva minuta prije isteka prvog poluvremena. Po lijevoj strani prošao je Dejan Pepić i postigao pogodak za poravnanje.

Drugo poluvrijeme otvorio je penal koji su skrivili gostujući igrači, a sa bijele tačke siguran realizator bio je ponovo Pepić, koji je postigao svoj šesti gol na posljednjih pet utakmica.

Tačku na meč, i potvrdu prvog mjesta stavio je Marko Bojović.

U terminu od 15 časova odigran je još jedan meč u kojem su Igalo i Grbalj na stadionu Solila podijelili bodove, 0:0.

Ranije danas Lovćen i Internacional takođe su remizirali, ali rezultatom 1:1. Internacional je poveo golom Rija Omorija u 29. minutu dok su Cetinjani izjednačenje pronašli u 71. minutu preko Balše Radovića.

Lovćen – Internacional 1:1