2.CFL / 30. KOLO

Podgorica pokerom počastila Inter

Svaki bod u borbi za opstanak je bitan jednom od najmlađih crnogorskih klubova, ekipi Internacionala, ali Podgorica na to nije obraćala pažnju već je meč 30. kola Druge lige Crne Gore završila ubjedljivo u svoju korist rezultatom 4:1.

Četvrta utakmica na današnjem programu odigrana je na stadionu gdje se nekada pisala istorija fudbala Crne Gore – popularnoj Trešnjici.

Internacional je bio domaćin na stadionu u Zeti, a Podgorica je došla sa jasnim ciljem i povelaveć u 12. minutu kada je nakon lijepo ubačene lopte Balše Mrvaljevića mrežu zatresao Marko Vračar.

Samo četiri minuta kasnije povisio je, vrlo vjerovatno najljepšim golom u karijeri Nikola Pavlićević. Okrenuo se fudbaler Podgorice sa ivice šesnaesterca i poslao loptu u rašlje, a parada golmana učinila je pogodak još ljepšim.

Gostujući igrači meč su riješili gotovo odmah nakon što je krenulo drugo poluvrijeme kada je za 3:0 nakon centaršuta glavom tukao Đorđe Jovičić, a svoju drugu asistenciju upisao Mrvaljević.

Pobjedu Podgorice potpisao je u 68. minutu Bojan Kopitović.