LOVĆEN - INTERNACIONAL 1:1

Podjela plijena na Starom aerodromu

Vanredno, 24. kolo, Druge lige otvoreno je zanimljivom utakmicom u Podgorici – Lovćen (kao nominalni domaćin) i Internacional podijelili su plijen 1:1.

Dva različita poluvremena, u prvom bolji bio Internacional, veliku šansu u 8. minutu imao je Balša Bulatović, ali njegov udarac je zaustavio Vuko Vujović.

Međutim, golman Cetinjana je paradom u 28. minutu samo uljepšao pogodak Rija Omorija – Japanac je rezantnim udarcem sa ivice šesnaesterca precizno pogodio nebranjeni dio mreže za prednost svog tima.

U 43. minutu je moglo da bude 2:0, ali je udarac Lazara Rakočevića zaustavio Vujović.

<<< Zicer za lidera, Ulcinjani na Zlatici

U drugom poluvremenu Cetinjani su stigli do gola vrijednog boda – šutirao je Vuko Vicković, loše je reagovao golman Internacionala Milovan Vujisić, a “otpadak” pokupio iskusni Balša Radunović te iz neposredne blizine pospremio loptu u mrežu – igrao se 71. minut.

U posljednjim trenucima utakmice Lovćen je mogao do cijelog plijena, ubacio se iz drugog plana nekadašnji mladi reprezentativac Nikola Draganić, šutirao vrhom kopačke, a lopta je prohujala pored stative.

Bio je ovo treći međusobni susret ova dva tima i prvi bod za Internacional, s obzirom da je u prethodna dva susreta slavio Lovćen – oba puta po 1:0.