Premijer liga / 21. kolo

Povratak “kockara” i odmah gol

Po mnogo čemu pamtiće se duel Brentforda i Notingem Foresta. Domaćin je pobijedio Šumare 3:2, ali je pored trijumfa meč obilježio i povratnik u fudbalu Ajvan Toni nakon osmomjesečne suspenzije zbog klađenja.

Gosti su prvo šokirali Pčelice, kada je Danilo postigao vodeći gol u 3. minutu, a onda je na scenu stupio Toni. Posljednji gol dao je iz slobodnjaka protiv Notingem Foresta i sada je prvi posle suspenzije postigao protiv Foresta takođe iz slobodnjaka.

Ben Mi je doneo prednost Brentfordu u 59. minutu, ali je Kris Vud izjednačio šest minuta kasnije.  Novo vođstvo Brentfordu, ispostaviće se i ključno donoio je Nil Mopaj u 68. minutu.

Naredni meč Brentford će odigrati u Londonu protiv Totenhema, dok će Notingem kod kuće dočekati Arsenal.