STEVAN JOVETIĆ

“Super proba za samopouzdanje, poklonili smo im golove”

Reprezentacija Crne Gore poražena je u Briselu od domaćina Belgije 2:0 u prijateljskom duelu, ali ono što je svakako dalo pozitivnu notu jeste drugo poluvrijeme u kojem je naša reprezentacija u više navrata mogla da ugrozi gol treće po jačini reprezentacije na svijetu.

Kapiten Crne Gore Stevan Jovetić svjestan je da je naša reprezentacija mogla da izbjegne poraz, ali je zadovoljan prikazanim.

Mislim da smo bili u grču u prvom poluvremenu, i dopustili smo da iz naših greški stvaraju šanse. Drugo poluvrijeme potpuna druga priča, ovo je bila jedna super proba koja će nam značiti na samopouzdanju i da se spremimo za sledeću utakmicu“.

Ostaje žal što je Crna Gora primila “jefitne” golove.

Mogli smo da izbjegnemo neke greške, poklonili smo im gol umjesto da ga daju iz neke svoje akcije, bilo je i dosta dobrih stvari, ali imamo dosta toga da ispravimo i spremimo se što bolje za naredne izazove“, zaključio je kapiten.