2.CFL / 30. KOLO

Ulcinjani rutinski, Igalo slomilo tvrde Zlatičane

Druga liga zna da iznenadi lijepim golovima i kvalitetnim fudbalom, a prve tri utakmice 30. kola donijele su šest golova.

Najinteresantnije je bilo u Radanovićima gdje je Grbalj dočekao Otrant Olimpik u meču koji je okarakterisan kao derbi kola.

Međutim, Ulcinjani su učinili da utakmica bude sve sem neizvjesna. Već u 12. minutu poveli su golom Kristijana Škrelje na asistenciju Hirokija Harade.

Pleli su mrežu gosti oko gola domaćina, a već u 25. minutu prelijepu akciju u režiji Halila Muharemovića i Stefana Vica, golom je krunisao ponovo Škrelja.

Drugo poluvrijeme bilo je odrađivanje posla, a Škrelja je uspio da asistira Muharemoviću koji postiže gol za velikih 3:0. Tačku na meč stavio je Vico u 83. minutu.

Na stadionu Solila Igalo je dočekalo uvijek neugodni Kom, a otpor gostiju domaćin je uspio da slomi u finiđšu utakmice, tačnije u posljednjih 15 minuta.

Siniša Stanisavić doveo je Igalo u vođstvo u 75. minutu, a samo tri minuta kasnije konačnih 2:0 postavio je Nelson Kordoba.

Duel između Lovćena i Berana uprkos tome što su obije ekipe imale po penal, završen je bez golova.