“Uz ovakvu atmosferu možemo da igramo sa bilo kim”

Tiho i nenametljivo Driton Camaj je uz Stefana Savića, Milana Mijatovića i Stevana Jovetića izrastao u junaka sinoćnje pobjede nad Bugarskom (2:1).

Upravo njegov centaršut u sedmom minutu nadoknade kojim je u trepavicu pogodio Jovetića je bio ključan za osvajanje tri boda koja su nas ostavila u igri za plasman na EURO.

Poslije meča prije svega je imao riječi hvale za publiku koja je napravila odličnu atmosferu na stadionu pod Goricom.

“Pred ovom publikom i ovakvom atmosferom mislim da nam se vratila ova pobjeda iz Litvanije. Osjećaj je nevjerovatan još uvijek smo u igri i nastavićemo da se borimo i nadam se da ćemo se naći na Evropskom prvenstvu”

Smatra da ova reprezentacija zaslužuje plasman na veliko takmičenje.

Opet kažem, mislim da nam se vratilo malo iz Litvanije zato što smo zaslužili, ovi momci zaslužuju da se nađu na velikom takmičenju i nastojaćemo da se borimo i kad je ovakva atmosfera mislim da možemo da igramo sa bilo kim

Drugo poluvrijeme je bilo jako teško, nizali su se pehovi, penal, crveni karton potom i primljen gol, ali su se naši momci izdigli iz svega i u posljednjim trenucima meča pogodili mrežu Bugarske za veliku pobjedu.

Nije bilo lako, ali mi smo nastavili da igramo i da se borimo kao da smo 11 na 11. Stvarno odlična utakmica sa naše strane i dobra reakcija poslije crvenog kartona“, zaključio je Camaj.