VIDEO Jovovićeva asistencija kola u Češkoj

Bliži se jedna od ključih utakmica crnogorske reprezentacija u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, a naši fudbaleri iz dana u dan podižu formu.

Jablonec je kod kuće osvojio veliki bod u duelu sa liderom prvenstva Češke, Slavijom iz Praga – 1:1. Jedan od ključnih fudbalera domaćina u duelu sa sedmostrukim državnim prvakom bio je naš Vladimir Jovović.

Agilni Nikšićanin je u 43. minutu fenomenalnim potezima asistirao Dominiku Pleštilu za prednost domaćeg tima (gol je na 3:05 videa) . U nastavku, velikan iz Praga je stigao do izjednačenja…

Odličan potez nekadašnjeg asa Sutjeske, vjerovatno najljepša asistencija u šestoj rundi prvenstva Češke.

Vladimir Jovović je za reprezentaciju Crne Gore odigrao preko 50 utakmica, ali i dalje čeka na prvi pogodak. Možda bi to moglo da se desi baš u Kaunasu protiv Litvanije. 7. septembra.