SERIJA A / 34. KOLO

VIDEO Mamma mia, che gol di Krstović!

Jedan od najljepših golova u ovoj sezoni Serije A postigao je Nikola Krstović! U remiju Lećea i Monce, 1:1, crnogorski napadač je prelijepo pogodio u 92. minutu.

Sam meč je do same završnice bio poprilično dosadan, a onda je u nadoknadi vremena uslijedio pravi vatromet. Santijago Pieroti je spustio loptu na 18 metara gdje je Krstović ostao sam. Savršeno je bivši igrač Zete poklopio loptu iz voleja i zatresao mrežu Monce za delirijum na stadionu Via del Mare.

Međutim, ljepoticu Krstovića poništio je Mateo Pesina u 96. minutu iz penala i na kraju poravnao rezultat za konačnih 1:1. Realno, krivica za jedanaesterac je na rezervisti Lećea, Lorencu Venutiju. Očajno je regovao u duelu sa Danilom D’Ambrozijom i igrao rukom u svom kaznenom prostoru.