MIHAILOVIĆ NAKON CIBONE

“Trudim se da dam svoj pečat, idemo dalje”

Košarkaši Budućnosti savladali su sinoć Cibonu u Zagrebu 98:66 u 17. kolu ABA lige.

Bio je to 12. trijumf u regionalnom takmičenju za tim iz Podgorice, a nakon Andreja Žakelja koji je zadovoljan kako su njegovi momci odigrali, svoje viđenje utakmice imao je i Vladimir Mihailović koji je postigao 18 poena i udijelio sedam asistencija.

Reagovali smo na pravi način poslije poraza od Arisa. Pokazali smo karakter, dominirali od prvog minuta. Mislim da je to način kako treba da izgledamo i čemu treba da težimo u nastavku sezone. Trudim se da u svim momentima dam svoj pečat – da li će se otvoriti napadački, kroz odbranu ili razigravanje saigrača. Protiv Cibone se otvorilo napadački. Zadovoljan sam. Idemo dalje“, rekao je Mihailović.

Naredna obeveza plavo-bijelih biće meč protiv Ulma 23. januara u okviru 16. runde Evrokupa.