Marić: Mogli smo da postignemo još koji gol

Ženska fudbalska reprezentacija Crne Gore savladala je Kipar 2:0, i tako se plasirala u baraž za B diviziju gdje će igrati sa jednom od tri najbolje trećeplasirane ekipe iz Lige B,

Selektor Mirko Marić zadovoljan je odnosom svojih igračica, i smatra da je pobjeda zaslužena.

Prvo poluvrijeme je bilo dosta slabo, možda kao posljedica utakmice sa Farskim Ostrvima. Nakon 45 minuta, vidjeli smo da neće biti tako lako i odigrali smo mnogo bolje u nastavku, na kraju zasluženo slavili. Ako vratimo film na cijeli ciklus, sjetimo se poraza od Azerbejdžana kod kuće, pobijedili su nas iz jedinog šuta. Ovog puta smo bili dobri na oba dijela terena, posebno u nastavku. Mogli smo da damo još koji gol jer je bilo lijepih akcija“, kazao je Marić.

Crna Gora je u Ligi nacija po dva puta savladala Kipar i Farska Ostrva, a dva puta je izgubila od Azerbejdžana.