Bojana nakon šamara u Danskoj: Ne znam šta se dešavalo…

Budućnost je u Danskoj izjednačila rekord, ali rekord kojim se nikako ne može ponisiti. Podgorički tim je u 2. kolu grupe “A” Lige šampiona poražen od Odenzea 39:24, a posljednji put tako ubjedljivo Plavi tim je izgubio još 1997. godine od Viborga i prije dvije godine od Esbjerga…Jasno je, rukometašicama Budućnosti nikako ne prija Danska…

“Bilo je veoma teško od početka, ne znam šta se dešavalo djevojkama u prvom poluvremenu. Bile su izgubljene i u strahu. Trebalo je da uživaju i da igraju rukomet. Uradićemo detaljnu analizu i vidjeti što je razlog za onakvo izdanje u prvih 30 minuta“, očigledno razočarana nakon utakmice je kormilarka Budućnosti Bojana Popović.

<<< Danska blamaža

Svjetska rukometašica koja je zvjezdane visine i status najbolje igračice planete zaradila baš dok je igrala u Danskoj vjeruje da težak poraz neće psihološki uzdrmati tim.

U nastavku smo pokazale dobru reakciju i igra je bila bolja. Tužne smo zbog izdanja u prvom poluvremenu, ali moramo da ponovimo dobre stvari iz drugog poluvremena u narednim mečevima. Borićemo se u narednom meču protiv Savehofa u kojem želimo prve bodove“, kazala je Popović.

Podsjetimo, Budućnost je poražena i na startu nove sezone Lige šampiona od Bitighajma u Podgorici, a utakmicu 3. kola elitnog takmičenja igraće 24. septembra protiv Savehofa u Bemax areni.