GRČKA LIGA

Bakić dvostruki spasitelj

Marko Bakić nastavlja sa odličnim partijama u dresu grčkog Ofija. Crnogorski reprezentativac postigao je dva gola za svoj tim u remiju na gostovanju Panseraikosu (2:2) u okviru četvrte runde plej-auta grčke lige.

Golom Koste Aleksića domaćin je došao do prednosti u 22. minutu, ali je Bakić samo par minuta kasnije donio izjednačenje Ofiju.

Betankur Jefte doveo je Panseraikos ponovo u vođstvo, a crnogorski reprezentativac je po drugi put “spasio” svoj tim poraza kada je postigao i posljednji gol na meču na 15 minuta prije kraja i postavio konačnih 2:2.

Marko Bakić trenutno je na koti od pet pogodaka u prvenstvu, isto koliko ima i njegov reprezentativni kolega i fudbaler Olimpijakosa Stevan Jovetić.