SERIJA A / 35. KOLO

VIDEO Krstović donio bod Lećeu

Fudbaleri Kaljarija i Lećea odigrali su neriješeno, rezultat je bio 1:1 u okviru 35. kola Serije A, a bod gostima u kasnoj fazi meča donio je crnogorski reprezentativac Nikola Krstović golom u 84. minutu.

Domaćin je poveo golom Džerija Mine u prvom poluvremenu da bi u nastavku prešli u totalnu defanzivu. Istakao se golman domaćina Simone Skufe koji je odbranio udarce Remija Oudina, ali nije bio svemoguć.

Poslije jednog prodora Pontusa Almkvista u 84. minutu sam se na drugoj stativi našao Krstović koji je pogodio mrežu za izjednačenje.

Ovo je bio sedmi pogodak crnogorskog napadača u sezoni.

Do kraja utakmice domaćin je imao mnogo sreće jer su fudbaleri Lećea u dva navrata pogađali stativu.

Kaljari još uvijek nije osigurao opstanak, sada su 14. sa 33 boda, četiri više od zone ispadanja, dok je Leće sigurniji na 13. mjestu sa 37 bodova.