DRUGA LIGA / 32. KOLO

Otrantu ne leži Iskra, het-trik Đukića na Zlatici

Otrant Olimpik je imao zlatnu priliku da pobjegne Bokelju na čelu tabele, ali nisu uspjeli da savladaju Iskru u 32. kolu Druge lige već je meč završen rezultatom 0:0.

Nije danilovgradska publika mogla da uživa danas u dobrom fudbalu, a jedan od razloga zasigurno je i poprilično loš teren.

Međutim, utakmica gotovo da nije imala većih uzbuđenja, sem par pokušaja pojedinaca.

Interesantan je podatak da je ovo četvrti meč u sezoni u kojoj Otran nije uspio da savlada tim iz Danilovgrada.

U terminu od 18 časova odigrana je još jedna utakmica, koja je popravila utisak. Na Zlatici su se sastali Kom i Berane, u veoma bitnom okršaju kada je opstanak u pitanju, a tri boda osvojio je gostujući sastav pobjedom 3:2.

Majstorijom Petra Barca u 13. minutu domaćin je došao do vođstva, i to je gotovo sve što smo viđeli od domaćina.

Preuzeo je incijativu gostujući sastav i u 30. minutu preko Nikole Đukića došli su do izjednačenja, kada je centarfor iskoristio kvalitetan dubinski pas.

Nije mnogo prošlo, svega 180 sekundi kada je Berane došlo do preokreta, a strijelac je ponovo bio Đukić nakon što je odbrana Koma “zaspala” nakon centaršuta.

Drugo poluvrijeme opet su dominantno otvorili gosti, a u 54. minutu Đukić je nakon greške golmana Koma het-trikom zaokružio sjajnu partiju.

Počasni pogodak za domaćina, u finišu meča postigao je Marko Pejović.